April 2015

Sen za dveřmi

14. april 2015 at 17:40 | Leana Kailien
Zase je tu nový týden a co si budeme povídat, víkendy jsou prostě bezkonkurenční a jen nastane pracovní týden, je to jen práce. Z větší části ovšem. Ale na druhou stranu, co by byl život bez povinností? Sice si to neradi přiznáváme, ale byla by to nuda.

Možné, či nemožné

7. april 2015 at 19:31 | Leana
Je opravdu neuvěřitelné, že od mého posledního článku na blogu už uplynul skoro rok. Přiznávám, že v mém případě je to asi spíš uvěřitelné. Překvapivé, ale je, že tu mám tolik rozepsaných článků, které jsem chtěla dopsat a publikovat, jenže pak na to nikdy nedošlo. Teď už vlastně nevím ani proč, ale na tom moc nezáleží. Pravdou, ale je, že když člověk má zasloužené pomaturitní prázdniny, ze kterých skočí rovnou do chaosu vysokoškolského života, čas zmizí rychlostí světla. Ráda bych se, ale na blog vrátila, i když už to říkám po kdo-ví-kolikáté.

Jisté, ale je, že se v blízké době můžete těšit, jak na některé příběhy (staré, ale i nové), tak i fotky, fotky a různé články. Od čeho přece máme dlouhé přednášky a hodinové cesty vlakem do školy, ne?