January 2014

XX. Minulost a jiný svět

12. january 2014 at 16:32 | Leana Kailien |  Strážci světů
Poslední dobou mi připadá, že jsem pořád unavená, což asi způsobily všemožné pololetní testy a ještě příprava na maturitu, která se nezadržitelně blíží. Občas mi přijde, že je toho prostě moc, ale všichni to zvládli, tak proč ne já? Toť otázka. Pravdou je, že nevím jestli chci aby tohle pololetí skončilo, protože, pak to bude znamenat ani ne tři měsíce do maturity.

Každopádně, i přes svou lenost, jsem pro vás připravila další kapitolu Strážců, přesně jak jsem slíbila. Docela dost jsem se nasmála, když jsem si po sobě tuhle kapitolu o Vánocích četla. Místy jsem tam napsala takové bláboly a chvílemi dokonce uvažovala o svém zdravém rozumu. Jen doufám, že se vám další kapitola bude líbit a podobných blbostí, jako jsou větve stromů, už jsem se vyvarovala a snad nezklamu Eranielovy obdivovatele. Přeju vám příjemné čtení.

Vánoční květy

1. january 2014 at 22:33 | Leana Kailien |  Leaniny zápisky
Častokrát jsem přemýšlela, proč se na většině mých fotek objevují květiny. Jedním z důvodů asi bude, že jsou jednoduše nádherné, mají tolik různých barev a květů. Možná proto, že i jediný pohled na krásnou květinu dokáže lidem prosvětlit den. Je asi těžké říct, proč je fotím raději než lidi krajinu, nebo cokoliv jiného. Myslím, ale že pokud na to někdy přijdu pomalu jich bude ubývat a to by byla škoda.