Co nás čeká a nemine, možná

25. may 2013 at 10:09 | Leana Kailien |  Leaniny zápisky
Ahoj,
napadlo mě tohle sepsat, když jsem projížděla blog a zjistila, kolik kapitol povídek mi tu chybí. Je pravda, že některé, které jsem sem přidávala už nepíšu, buď z nedostatku nápadů, nebo naprostého záseku.
Takže jak jsou na tom povídky?Strážci světů
Jedna z mých nejmilovanějších povídek, co si budeme nalhávat. Tady se naposledy objevila 18. kapitola, ale já už dalo by se říct mám další dvě. Jednu budu muset pro velký úspěch rozdělit, protože jsem se až moc rozepsala. Ona osmitisícová kapitola asi není to pravý. Potěším ty, kterým chyběl Eraniel. V jedné nich se na chvíli objeví.

Poslední z rodu
Tahle povídka se mi tedy opravdu hodně dobře píše, ale v nové kapitole jsem se trochu zasekla u vztahu Erikovy sestry a jisté osoby *ráda používá spojení jistá osoba*. Tady na blogu je šestá a na sedmé momentálně pracuju, pomalu, ale jistě.

Prokletí
Jedna z mých opravdu oblíbených povídek, jejíž postava je mi hodně podobná, většinu času tráví u knížek. Zrovna u Prokletých jsem si myslela, že jsem poslední kapitoly dala na blog, ale jak se ukázalo, mýlila jsem se. Na blogu je naposledy zveřejněná první kapitola *stydí se*. Právě dokončuju třetí a společně s kamarádkou korekturujeme druhou kapitolu. Myslím si, že se jí brzo dočkáte.

Mágův odkaz
Moje první povídka a nikdy nedokončená. Problém je, že když si jí po nějaké době tak ta první verze mi přijde dost nereálná a ta druhá už není to, co jsem chtěla napsat. Takže s ní končím, ale někdy jí snad dokončím. Přece jenom je to moje první.

Moc živlů
Měla být o reálných postavách, ale já o nich nedokážu psát, tak aby se mi povedlo je vystihnout. Takže tuhle povídku už tu taky neuvidíte a neplánuju ji ani nějak dokončovat.

Snad jsem to shrnula všechno a máte se na co těšit.
Leana Kailien
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Mimie(: Mimie(: | Web | 25. may 2013 at 10:13 | React

Ahoj :) nespriatelíš? :)
http://missmimie.blog.cz/1305/wanna-be-affs napíš mi na blog :)
Ďakujem :) ak nie, sorry za spam ;)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.