To nikdo nečekal

4. march 2013 at 17:12 | Leana Kailien |  Leaniny zápisky
Ahoj lidi,
Leana se zase hlásí ke svému blogu, ale nečekala bych od toho moc. Přiznávám, že jsem toho od posledního článku, co se týče povídek, moc nenapsala. Co vás možná potěší je, že mám hotovou extra dlouhou kapitolu Strážců a pracuju na další, u které jsem se trochu zasekla. Zatracený víly.


Jinak se u mě konečně projevila obrovská závislost na anime, manze, především Fairy Tail. U toho mi netrvalo ani tři měsíce a zkoukla jsem všechny díly. Bohužel mi teď vyrazila dech novinka, že tohle skvělé anime končí posledního března. Jedinou útěchou mi je, že stále ještě vychází manga.

"Lucy se touží přidat k magickému cechu Fairy Tailu. Její přání se vyplní ve chvíli, kdy potká jednoho z členů, Natsua Dragneela. Ale Fairy Tail není jen tak ledajaký cech, je to cech plný pošuků, úchylů a mamlasů. Na druhou stranu, mágové zde mají o zábavu i práci postaráno a proto se nikdy nenudí, ba právě naopak. Často se vydávají na nebezpečné úkoly, při nichž jde o záchranu někdy i celého království Fiore."

Musím přiznat, že jakmile jsem viděla prvních pár dílů byla jsem ztracená. Je to anime u kterého člověk uroní slzu, ale i se neuvěřitelně nasměje.
Snad je to všechno, co jsem dnes chtěla říct. Jen ještě dodám, že během dalšího týdne bych snad měla změnit vzhled blogu, přece jen podzim už je dávno pryč a chtěla bych se pokusit dopřepsat kapitolu Strážců do počítače.
Uvidíme se u dalšího článku.
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.