Pozitivno

4. october 2012 at 20:03 | Leana Kailien |  Leaniny zápisky
Nebývá to u mě často, ale tenhle týden jsem opravdu skvěle naladěná a ne není to kvůli mé první jedničce z matiky na střední škole.


I když i ona za to může. Už nějakou dobu se snažím chytit inspiraci, ale zatím mi dost úspěšně unikala. Slovo zatím je dost důležité, protože od začátku týdne se na mě inspirace jen lepí. O tom asi svědčí i velká část kapitoly Strážců. Ovšem nejenom Strážci jsou právě na programu. Začala jsem do toho i jednu novou povídku. Já vím. Už zase. Je to jen něco, co si píšu stranou a až to dopíšu objeví se to tady. Bude to pár příběhů, konkrétně sedm, ze sedmi světů. Kdo čte Strážce myslím, že mu to dojde. Myslela jsem, že by nebylo od věci napsat něco jako medailonky světů.

Už před nějakou dobou Tereza Matoušková začala s novým projektem tzv. Literárním deníčkem, ke kterému jsem se rozhodla přidat. Nejenomže to je opravdu skvělý nápad, ale díky tomu bude mít člověk jako já aspoň přehled o tom co a kdy napsal. Jelikož v tom mám opravdový zmatek, který jsem na začátku září trochu uspořádala. Popravdě jsem dost bordelář co se týče věcí napsaných na papír. Nejhorší je to s poznámkami do školy. Jak jinak.

Potřebovala jsem se vypsat a to se mi povedlo. Tak se s vámi prozatím loučím a držte mi palce ať inspirace nezmizí.
Nechť je fantazie s vámi
Leana Kailien
 

1 person judged this article.

Comments

1 Delly Delly | Web | 6. october 2012 at 23:21 | React

Myslím, že u prozrazení o nově rozepsané povídce bych měla spíš já psát "Já vím. Už zase." :-D :-D Já něco rozepisuji prakticky každý týden :-D A nezdá se mi, že bych toho někdy nechala :-D
A upřímně ti první jedničku z matiky závidím :-D ;-) U mě to na ní nevypadá snad nikdy :-D
Ale na další kapitolu Strážců se těším a na novou povídku též :-)

2 Leana Kailien Leana Kailien | 7. october 2012 at 19:54 | React

[1]: Popravdě jich dost mám rozepsaných. Dřív jsem je měla roztříděné ve složkách, ale teď si myslím, že to ani nemá cenu.
Popravdě jsem tomu ani nemohla uvěřit. Navíc s plným počtem bodů. To je jen párkrát za život jestli vůbec.
To jsem ráda, že se těšíš.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.