Zmizet a nevracet se

20. july 2012 at 22:42 | Leana Kailien |  Leaniny zápisky
Zdravím vás a s sebou přináším další článek z mého života, aneb další vylévaní si citů online.


Musím přiznat, že tohle byl snad nejhorší týden v tomto roce. Každý den jen jsem se vzbudila stihla jsem sotva přečíst pár stránek z knížky a musela letět. Měli jsme se sestrou domluvené hodiny angliny za městem, takže jsme se snažili stihnout autobus jezdící jednou za hodinu. Díky tomu, že jsme končili v půl jedné, tak jsme zase spěchali do města na oběd s mamkou. Takže než jsem se dostala do práce byly dvě a takže jsem končila kolem páté. K tomu jsem ve středu byla v Praze na Shakespearovkách. Jeli jsme na ně hned po obědě, což znamenalo dlohé čekání na Chodově které se vyplatilo. Koupila jsem si Řbitov zvířátek od Kinga a už cestou metrem jsem jí začala číst. Přiznávám, že je to dobrá knížka. Moc mi nepomáhali ani menší problémy s mým přítelem. Navíc u nás doma není ani trocha klidu pořád tu řve, jenže se s tím nedá nic dělat.

Což mě přivádí na myšlenku sbalit si věci a zmizet někam, kde by mohal bych zmizet a nikdo by mě nenašel. I když si říkám, že by mi stačilo pár dní. Sice jsou prázdniny, ale s celo-prázdninovou brigádou se to jen tak nedá.
Doufám, že se mi povede odreagovat na dovolené na kterou odjíždíme zítra ráno. Až se vrátím měly bych pro vás mít kapitolu Strážců a hodně fotek.

Nemám tušení jestli ten článek dává smysl, ale mě to pomohlo.

Mějte se tu a za týden budu zpátky.
Leana Kailien
 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.