Z jídelníčku upíra

24. october 2011 at 20:27 | Leana Kailien
Jak to dopadlo, když jsme se s kamarádkami ke konci roku nudily? Vznikla z toho taková šílenost. Co vy na to?
PS: Abych nezapomněla spoluautorkami jsou Lucka a Šárka.
Leana Kailien


Svačinka 1, aneb černovlasá kráska
Byla temná noc, jen lampy zářily jako hvězdy na nebi. Ticho přerušovaly kroky temné postavy, kráčející zvolna po ulici. Tajemný muž kráčel ulicí a přemýšlel kde by se najedl. V žádném domě nesvítilo jediné světlo, až na jednu.
Pak ji spatřil, bylo oblečena v průsvitné noční košilce a kartáčovala si dlouhé černé vlasy. Rychle k tomu domu zamířil, konečně jídlo… Před dveřmi se zarazil a horlivě začal přemýšlet: co udělá nejdříve.
,,Najím se a pobavím, nebo se pobavím a pak najím.'' Rozhodl se nejdříve pobavit, nahodil oslnivý úsměv a stiskl zvonek. Otevřeli se dveře a objevila se v nich ta dívka, kterou viděl. Byla ještě krásnější než když ji viděl v okně. V jejích očích se zračil jasný a upřímný zájem o jeho osobu, nebo spíš jeho tělo. ,,Jsem Damon. Promiň ztratil jsem se.''
,,Damon? Zajímavé jméno, jsi cizinec?''
,,Bydlím nedaleko a cesta se mi ztratila.''
,,Jestli chceš můžeš jít dál. Určitě musíš mít hlad a žízeň. Něco ti najdu v kuchyni.''
To je velmi lákavá nabídka, pomyslel si. Takže nejdřív to jídlo, usmál se a vkročil dovnitř. Zavedla ho do útulného pokoje a pak k němu promluvila: ,,Promiň, ještě jsem se nepředstavila. Jmenuji se Pearl.'' Její vůně ho omamovala, zmohl se jen na prosté: ,,Těší mě.''
,,Mě taky těší.'' Otočila se a odešla do kuchyně. Damon řešil duševní dilema. Mám ji přeměnit, nebo se jen bavit a nechat si ji na delší dobu?Druhá možnost zvítězila. Z přemýšlení ho vytrhla vůně smažených vajíček a její výkřik.
Rychle vyskočil, ve dveřích do kuchyně se zarazil. Pearl stála u umyvadla, ruku strčenou pod tekoucí vodu, která se mísila s krví tekoucí jí z prstu. Snažil se odolat chuti, ale nakonec si řekl:
,,No a co, o jednoho upíra víc nebo míň.''
A pustil uzdu svým loveckým smyslům. Zdálo se mu, že se vůbec nebrání. Cítil jak mi spolu s krví stéká do krku i síla. Opouštěl jí život. Ještě kapku. Pearl padla bez života k zemi. Mlsně se olízl, ještě pořád měl spoustu místa. Tak si dáme trochu do nosu. A pustil se do smažených vajíček.

Svačinka, aneb prsatá sexbomba
Blik! Světlo u domovních dveří se rozsvítilo. Damon stál před nimi. Dveře otevřel mladý chlapec, bylo mu asi tak 10. O sto let méně než mě. Pomyslel jsi Damon smutně. Jak smutné, že dnes zemře.
,,Potřebuju pomoc, podpálil jsem si dům, jídlo mám spálené. Nejsi hasič?
,,Můj otec je hasič, pojď dál.'' Řekl.
Damonovi se na tváři objevil úsměv spokojenosti. Jak lehké, ti lidi jsou tak naivní. Damon vkročil dovnitř. Blik! Světlo zhaslo. Dveře se zavřeli. Uvnitř stála vysoká zrzka s prsama nejmíň číslo 10 a výstřihem až ke kolenům. Damon nemohl z jejích výstřihu odtrhnout oči. Ze snění ho vytrhl mužský hlas.
,,Kam tak civíš, ty kaňoure. A ty Meredith si jdi vzít něco normálního když máme hosta.'' Znovu se obrátil k Damonovi. ,,Jsem Harry Potter.''
,,Jsem Damon Salvatore a potřeboval bych pomoct. Omylem jsem si podpálil dům a vy jste prý hasič.''
,,Ano, to jsem. A kde bydlíte?''
,,Teď už na místě plného popela a spálené večeře.''
,,Jdu se na to kouknout, vy tu zatím počkejte. Najdeme Vám nějaký pokoj.'' Otočil se a odešel.
Tak začíná zábava. Pomyslel si a mlsně si olízl rty. Meredith ho odvedla do útulně zařízeného pokoje pro hosty. Damon měl takovou radost ze svého triumfu, že si pustil skladbu We are the champions a z plna hrdla začal zpívat. Znělo to spíš jako krákání, ale jemu to očividně nevadilo. Měl takovou radost. Hned tři kořisti najednou, jak báječné.
,,Kdo to tu tak kvičí?'' Zakřičela zděšeně Meredith. Dveře se otevřely když Damon zrovna zpíval sólo a předstíral hru na neurčitý hudební nástroj. Ve dveřích stála Meredith ve cvičením úboru a celá spocená od jízdy na ortopedu. Damon zpocené ženy miloval.
,,Manžel je pryč, barák skoro prázdný. Nic nám nebrání.''
Damon se ani na chvíli nerozmýšlel a strhal z ní oblečení. Poté co si pěkně užil, velice mu vyhládlo.
"Už jsem si užil, tak co?" Pomyslel si a zakousl se do ní. Po té co z ní vyždímal poslední kapku krve, bylo mu těžko. Utřel si pusu do ubrousku. ,,A teď bych si dal smažená vajíčka.'' Zase se mu začali zbíhat sliny….

Svačinka 3, aneb Otec a synáček
Po dalších smažených vajíčkách byl Damon unavený a tak šel do pokoje, kde stále ještě ležela vysátá Meredith. A sakra, ta vajíčka byla tak dobrá, že jsem na ní úplně zapomněl. A tak horlivě přemýšlel, jak se jí zbavit.
Na drtičku odpadu má moc velký prsa, kopání je únavné… Zabalil ji do starého závěsu a nacpal ji do skříně. I když jsem mrtvý jsou s nimi stále problémy. Nadával v duchu, když z ní už poněkolikáté vypadla. Rozhodl se jí schovat pod koberec. Když se podíval na své dílo, hlasitě se rozesmál. ,,Tohle by se nechalo používat jako kopec pro lyžování nebo jako vodní postel.'' Usoudil, že pod kobercem není zrovna vhodné místo pro schování oběti. Popadl sekáček na maso a přemýšlel co udělá. Nakonec se rozhodl. Uřízl jí její 10ky. Všude stříkala krev.
,,Ta by neměla přijít na zmar.'' Podotkl a nechal ji nastříkat do lahve. ,,Na později. Zkusím nový recept Smažená vajíčka s krví.'' Popadl mrtvolu a přemýšlel. Nakonec ji narval do pračky. Vešla se tam jen tak tak. Prsa si rozhodl nechat jako suvenýr. ,,Možná je použiji jako polštář pro lepší spaní.'' Slibně se usmál. Ještě nám zbyl synáček. Jeho první srdce se zaradovalo v příslibu další večeře. Netrpělivě čekal než se vrátí. Rozhodl se dát si šlofíka aby oskoušel své nové prsové polštářky.
Nakonec mu to ale nedalo a tak se šel podívat po synáčkovy. Nic neříkal a rovnou ho vysál bez jakékoli předehry. Teď už byl úplně plný. Vrátil se do postele, bylo mu totiž těžko od žaludku.
,,Jo a teď ještě tatínek hasič a bude hotovo.'' Pomyslel si spokojeně.
 

4 people judged this article.

Comments

1 Lúthien Lúthien | Web | 24. october 2011 at 21:21 | React

:-D  :-D  :-D Hahaha! Tak to je libový xD  Donutilo mě to, sklátit se pod stůl smíchy :-D Vážně hodně povedené!!! :D

2 Myšlady de Pendragon Myšlady de Pendragon | Web | 25. october 2011 at 14:03 | React

To je úžasný, teda až na to, že jsem u toho svačila banán se šlehačkou a málem se pozvracela - doopravdy - je to geniální. Tos mě ale nemohla varovat?!?
Nejlepší hlášky jsou se smaženejma vajíčkama a schováváním ženské....fakt bezva. Jo a super je taky ta děstká naivita u spálené večeře, fakt super! :-D

3 Tigris Tigris | 25. october 2011 at 14:28 | React

Tak to je moc! :D Dokonalé a nechutné. Smažená vajíčka! Harry Potter! Damon! :D  :D  :D *na víc se nezmůže*

4 AngelD AngelD | Web | 27. october 2011 at 15:59 | React

xDDDD Ne-e xD

5 Delly Delly | Web | 27. october 2011 at 18:59 | React

Jo, tohle je moc :D Upřímně jsem ráda, že jsem u toho nejedla :D Ale vážně, bylo to super! A tak jsem se dlouho nepobavila :D Úžasný! :D

6 ♥Zuzíí ♥Zuzíí | Email | Web | 7. november 2011 at 17:00 | React

XD Njn, Damon.... Kdyby tak tvůrci TVD věděli, co to tady provádíš.. =D
Ale jinak super... ;) :-D

7 Ginny Ginny | Web | 28. february 2012 at 16:23 | React

:-D  :-D  :-D Taky sem se moc pobavila :-D :-D úžasné! :-D :-D

8 Kamarev Kamarev | Email | 28. november 2013 at 22:41 | React

Jén škoda že sem zrovna nejedla vajíčka :-P :-D Rozhodně mě rozsekalo to ,,Jsem Harry Potter.'' Málem sem skončila pod stolem xD ale vážně... xD Super.... To kdyby viděli tvůrci těch filmů/seriálů xD

9 Leana Kailien Leana Kailien | 21. december 2013 at 20:52 | React

[8]: Škoda, nebo štěstí? Harry Potter je machr :-D Ty by nám dali, že hanobíme jejich díla.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.